Likvidace elektroniky Praha

POZOR zabýváme se pouze likvidací elektroniky jiné přístroje nemůžeme z kapacitních a rozměrových důvodů přijímat.

Likvidace elektroniky Praha

Likvidace elektroniky Praha

Naše firma provádí odbornou likvidací elektroniky zcela zdarma. Některé přístroje jsou využity na náhradní díly a tím mohou posloužit dalším uživatelům. Ty přístroje, které se nevyužijí na opravy jsou odborně rozebrány na jednotlivé části a tyto části tříděně recyklovány. Postačí když zanesete starý(rou) elektronika na naší adresu Rumunská 27 Praha 2 (vchod z ul. Londýnská). Pokud bude Váš elektronika chybět v naší sbírce a bude v hezkém stavu dostane se mu čestného místa v našem muzeu elektroniky. Není třeba nic objednavat jen se zastavte na naší pobočce která je otevřena každý pondělí – pátek 9 – 18hod .

Jak na likvidaci elektroniky v Praze ?

Přineste nepotřebnou elektroniku rovnou k nám na prodejnu na Praze 2, Rumunská 27 (vchod z ulice Londýnská) a zde jej můžete bezplatně zanechat. Bez front a dlouhých cest. Naše pobočka se nachází v centru Prahy 300 m od Náměstí Míru a 200 m od I.P. Pavlova. Pomožte tedy přírodě a využijte našeho servisu, který poskytujeme zdarma nejen našim zákazníkům.

Allservice a likvidace elektroniky Praha

Firma Allservice se nezbývá pouze likvidací elektroniky ale zejména opravami elektroniky již od roku 1997, kdy firma začala servisovat mobilní telefony. Postupem času pak svůj servisní záběr rozšířila. Činnost likvidace elektroniky pak zavedla jako doplňkovou službu, která vzešla z potřeb našich zákazníků. Těšíme se na Vaší návštěvu.

 

FacebookGoogle+TwitterGoogle Gmail